Witamy w Oxford School!


szkole jezyków obcych we włocławku

Zapoznaj się z nasząofertą:

DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Czy kiedykolwiek uczyłeś się języka obcego czując, że mógłbyś wykorzystać poświęcony czas lepiej? Nasze intensywne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych dadzą Ci taką szanse.

9313597439

DLA FRIM

Szkoła Oxford School ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm. Rozumiemy potrzeby dzisiejszego rynku.

Więcej

DLA MATURZYSTÓW

Kursy językowe dla maturzystów prowadzone są w dwóch grupach PODTAWOWEJ I ZAAWANSOWANEJ. Rozumiejąc stres związany z egzaminem dojrzałości przygotujemy Cię do egzaminu.

2679695640

EGZAMINY CAMBRIDGE

Chcesz potwierdzić znajomość języka angielskiego Certyfikatem Cambridge. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów i jesteśmy centrum egzaminacyjnym Cambridge.
smoke-gray

Aktualności

12 listopada 2018r.

Uprzejmie informujemy, że 12 listopada 2018r. jest dniem wolnym od pracy i zajęcia w szkole w tym dniu nie odbywają się.  

Praca szkoły 2 listopada 2018r.

Uprzejmie informujemy, że dnia 2 listopada 2018 roku szkoła jest zamknięta, a zajęcia grupowe nie odbywają się. Zajęcia indywidualne mogą się odbyć, po uzgodnieniu z lektorem prowadzącym.  

Godziny otwarcia sekretariatu w wakacje

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19.07.2018r.- 10.08.2018r. sekretariat będzie otwarty w godzinach 10:00-16:00. Zapraszamy.

Wakacje z Oxford School

Nadeszły upragnione przez wszystkich wakacje. Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za wspólny rok. Życzymy udanego wypoczynku, a dla tych, którzy chcieliby ten czas spędzić doskonaląc znajomość języków obcych, przygotowaliśmy wakacyjne kursy języka niemieckiego i angielskiego. Zapraszamy!

Opinie naszych klientów

Kinga

Lekcje angielskiego mijały za szybko.

Chętnie wróciłam do mojej ulubionej nauczycielki z Kanady, która zaskakuje uczniów ciekawymi grami językowymi. POLECAM

Tomek uczeń LZK

Szkoła jest super i  polecam ją wszystkim.

Wreszcie nauczyciele z pomysłem na zajęcia

Wojtek

Świetna szkoła. Dzięki nauce tutaj zdałem maturę z angielskiego.

Marek

Zdecydowanie polecam tą szkołę.

Dzięki zajęciom z obcokrajowcami można się uczyć szybciej i skuteczniej niż w zwykłej szkole. Dobra lokalizacja-centrum miasta, świetny dojazd.

Kasia

Dobra szkoła językowa, małe grupy, świetni lektorzy. Szkołę poleciła mi koleżanka – nie żałuję i polecam.

PrzyjacieleSzkoły